כאשר אנשים מאזור המרכז מעוניינים למצוא קבלן שיפוצים במרכז הם ישר יחפשו בעל מקצוע לביצוע השיפוצים מבלי לעמוד על ההבדלים בין אנשי המקצוע השונים וכיצד הם באמת יכולים לתת מענה לדרישות הלקוח שלהם.

נכון שקבלן שיפוצים צריך להיות אותו בעל מקצוע שאחראי על ביצוע השיפוצים בבית, בדירה או במשרד, אך האם אתם זקוקים לשיפוצניק או לעבודת שיפוצים מקיפה יותר על ידי חברת שיפוצים במרכז?

חברת שיפוצים בהשוואה לשיפוצניק

רוב האנשים אשר מחפשים קבלן שיפוצים במרכז לא מודעים בכלל לכך שקיים הבדל משמעותי בין העסקתה של חברת שיפוצים במרכז לביצוע עבודות שיפוצים במרכז לבין העסקתו של שיפוצניק במרכז.

ראשית, חשוב להבין שיש הבדל משמעותי בין שיפוצניקים לבין חברות שיפוצים בכל הנודע להכשרה מקצועית. כאשר אתם מזמינים שיפוצניק לעבודה בדירה שלכם, אתם בסופו של דבר מעסיקים אדם פרטי אשר הכשרתו בתחום השיפוצים יכולה להיות מצומצמת מאוד או רחבה מאוד, זה כמובן משתנה משיפוצניק אחד לשיפוצניק אחר. בעוד שבהחלט ניתן למצוא שיפוצניק במרכז עם הכשרה מאוד רחבה בתחום השיפוצים, זוהי לא הבטחה או עובדה מוגמרת. מצד שני, כאשר אתם מבררים לגבי חברת שיפוצים במרכז, אתם יכולים לדעת מראש שלחברה יש את כל ההכשרה המקצועית לביצוע כל עבודות השיפוצים הנדרשות. חברת שיפוצים מחזיקה מספר אנשי מקצוע, בתור בעלי מקצוע שכירים בחברה, אשר יכולים לטפל בכל דרישה של הלקוח כחלק מעבודות השיפוצים. עבודות חיפוי בריקים, אבן ושיש, עבודות נגרות מטבחים, עבודות גבס, עבודות חיפוי קירות, ריצוף, הקמת דקים, פרגולות וגגות, התקנת מערכות אינסטלציה ועוד סוגי עבודות שונים, כל אלו יכולים להידרש לביצוע. רוב הסיכויים ששיפוצניק במרכז, מומחה כמה שהוא יכול, לא יידע לתת מענה על כל העבודות הללו, ואז אם אתם מעסיקים שיפוצניק תצטרכו להעסיק עוד כמה אנשי מקצוע בכדי להשלים את עבודות השיפוצים.

דבר שני, עבודות שיפוצים על ידי חברת שיפוצים במרכז, כוללת ניהול בניה אחראי על עבודות השיפוצים כחלק מהשירות. בעוד ששיפוצניק מבצע את העבודה בעצמו על הצד הטוב ביותר, חברת שיפוצים במרכז דואגת לבצע ניהול בניה היקפי על כל השיפוצים הנדרשים. היתרון הזה בא לידי ביטוי כאשר נדרש לבצע שיפוצים נרחבים בבית או בבניין. זה מאפשר עבודה מקבילה, מהירה יותר ויעילה יותר. לכן אם אתם צריכים לבצע שיפוצים רחבים בבית או בדירה שלכם, מומלץ להעסיק חברת שיפוצים במרכז ולא שיפוצניק.

מה אתם מקבלים מחברת שיפוצים במרכז?

כאשר אתם מעסיקים חברת שיפוצים במרכז לשיפוץ בית במרכז הארץ, אתם קודם כל מקבלים חברה שתנהל את כל תהליך השיפוצים בליווי מלא ואחראי. זה אומר שאתם מקבלים מנהל עבודה שיישב אתכם על תכניות השיפוצים, ייעץ ויסביר כיצד ניתן בצורה הכי טובה לבצע את עבודות השיפוצים ומה יידרש לעשות.

לאחר מכן, החברה תסייע לכם בהשגת האישורים הנדרשים, אם יש צורך בכך, להבטחה של עבודה על פי כל ההיתרים הנדרשים. יש לציין שלרוב שיפוצניק יודע רק לעשות את העבודה בפועל ואין לו מערך פקידותי שיודע לעבוד מול גורמי עירייה וגורמים רלוונטיים אחרים, בחברת שיפוצים במרכז לרוב יהיה.

במהלך ביצוע עבודות השיפוצים, אנשי מקצוע מנוסים יבצעו את כלל העבודות הנדרשות ביעילות ותחת פיקוח של מנהל עבודה. עבודה במקביל תחת פיקוח חוסכת לכם הרבה זמן וכסף במהלך העבודות עצמן. נוסף על כך, רוב חברות השיפוצים מבצעות בקרת איכות, מה שמונע היווצרות של ליקויי בניה שידרשו תיקון נוסף. בסוף העבודות, מנהל מטעם החברה יבקר את גמר העבודות וידאג לכך שהמוצר הסופי עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאם לשביעות הרצון שלכם.