חיפוי בריקים

חיפוי בריקים אבן / שיש, על ידי מומחי תחום השיפוצים, מתן פתרונות חיפוי בריקים לכל מטרה כגון: חיפוי בריקים חיצוני, חיפוי בריקים לאמבטיה, אריחים מזכוכית, בריקים למטבח ועוד.

בריקים

בריקים הם אלמנט עיצובי שתפס תאוצה בשנים האחרונות וכיום זה נראה כי בכל בית שני ישנו קיר או חדר עם עיצובים של בריקים.

מהם בעצם הבריקים?

המילה הזו נובעת מאנגלית (Brick) ופירושה הוא לבנים. הבריקים עשויים מחמר או מאבן טבעית שמשלבים בקיר על מנת לתת לו מראה אורבני ומחוספס או בכדי לשבור מראה אחיד ודל של קיר. בריקים יכולים להחליף אריחים משיש ולתת מראה מיוחד לבית שכן הם עשויים מאבן או חומר דמוי אבן וזה משהו שלא רואים בכל בית.

בריקים של אבן יכולים להשתלב בקלות בכל חלל  שאתם רוצים לשפץ או לעצב מחדש. ניתן לבחור בין בריקים בצבעים נועזים יותר כמו חום – אדום שנראים כמו לבנים שמשמשות לבנייה או לבחור בבריקים בגווני אפור ולבן שנותנים מראה עדין יותר מאחיהם האדומים.

 

בריקים על קיר

בריקים על קיר

 

רוב האנשים שבוחרים לעצב מחדש את ביתם בעזרת בריקים שמים אותם בשני חדרים עיקריים שהם הסלון והמטבח. חיפוי קיר אחד או מספר קירות במטבח בבריקים מקנה להם מראה רטרו ונותן תחושה נוסטלגית ונעימה. אנשים רבים בוחרים באריחים חלקים כדי לכסות את קירות המטבח שלהם אבל אם תנסו לעצב את המטבח שלכם בעזרת בריקים אנו סמוכים ובטוחים שלא תתחרטו על כך.

לאלו מכם שבוחרים לשים בריקים בקירות הסלון שלכם עשו זאת באופן מעודן. אם תכסו את כל הקירות בבריקים זה יקטין את מראה הסלון וייתן לו מראה קר וסגור. קיר בריקים אחד או שניים יתנו לסלון שלכם מראה צעיר ואורבני ובניגוד לכיסוי של כל הקירות, זה ייתן תחושה חמימה לשוכנים בבית.

במידה ואתם מחליטים לשפץ את ביתכם או פשוט לתת לו מראה חדש ורענן, השתמשו בבריקים שיעשה את העבודה בצורה נפלאה. נראה כי טרנד הבריקים לא יעזוב אותנו בקרוב וזה לא פלא לאור העובדה שעיצוב עם אלמנט פשוט ויפה כל כך יכול לשנות לחלוטין מראה של חדר ולתת לו נופך מיוחד שלא ניתן להשיג עם פריטי עיצוב אחרים.

למידע נוסף ראו גם: חיפוי קירות וריצוף