חיפוי קירות ועבודות ריצוף הינן חלק מעבודות הגמר בכל תהליך שיפוצים או בנייה חדשה. הדיוק בעבודות ריצוף ובמיוחד בחיפוי קירות הינו קריטי ועל קבלן השיפוצים לשים תמות לב יתרה לכך. עבודת ריצוף טובה תשפיע על מראה הבית ותיתן תחושה של אסתטיקה ויוקרה, לכן, חשוב לבחור קבלן שיפוצים במרכז שמבין את חשיבות הדיוק בעבודה ויכול להציג המלצות ועבודות לדוגמה שכבר ביצע על מנת שאתם, הדיירים, תוכלו להתרשם.

חיפוי קירות למראה מודרני ויוקרתי יותר

חיפוי קירות קיים גם בחלקו החיצוני של הבית וגם בריקות הפנימיים. הרעיון בחיפוי הוא יצירת טקסטורה בגוונים ומרקמים שונים על מנת להעניק מראה שונה וניגודי לשאר קירות הבית. לא כל קבלן שיפוצים במרכז או שיפוצניק במרכז יודע לבצע חיפוי קירות באיכות גבוהה מאחר ועבודה זו דורשת בעיקר הרבה ניסיון, ואתם הרי לא הייתם רוצים שקבלן שיפוצים מתחיל "יתגלח" על חשבונכם. לכן, חשוב לבחור לעבודה זו קבלן שיפוצים איכותי עם ניסיון ולבקש לראות עבודות קודמות של חיפוי קירות, על מנת להבטיח שהעבודה שהקבלן יעשה אצלכם תהיה ברמה גבוהה.

החשיבות של הדיוק והניקיון בעבודות ריצוף

ריצוף הבית מהווה חלק מהותי מהמראה הכללי של הבית. מלבד עבודת הריצוף עצמה, יש לבחור את צבע הריצוף, גודל הריצוף ועוד, ורק לאחר מכן לבחור קבלן שיבצע את העבודה. ניתן למצוא באזור המרכז מגוון חנויות המוכרות מרצפות מסוגים שונים, להתרשם ולא להתפשר הריצוף, עד שאתם בטוחים שבחרת בדיוק את מה שאתם אוהבים.

לאחר בחירת הריצוף מגיעים לשלב העבודה, ופה יש לשים דגש רב על עבודה נקייה ומדויקת. עבור חדי העין, כל סטייה של מילימטר בקו הריצוף נראית לעין ויכולה ליצור עיוות במראה הכללי של הריצוף. לכן, אין להתפשר על איכות העבודה ולבקר את הקבלן במהלך העבודה על מנת שאם משהו לא מתאים לכם בעבודות הריצוף, אפשר לתקן תוך כדי עבודה.

קבלני שיפוצים במרכז בדרך כלל מקצועיים בתחומם ומכירים היטב את העבודה, יחד עם זאת, מטבע הדברים ישנם ליקויים שונים אשר יש להקפיד עליהם, למשל, מרווח לא רציף בין המרצפות, או תזוזה של מרצפה באופן שבו היא לא מפולסת עם שאר המרצפות ולכן, יש להקפיד על כל השלבים הקיימים בריצוץ, לרבות הכנת הקרקע, שימוש בחומרים מתאימים, כיסוי המרצפות  למניעת נזק וביצוע עבודת רובה נכונה רק לאחר ניקוי יסודי של החריצים.

שלבי העבודה בעבודות ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף או חיפוי קירות מחייבות בעל מקצוע עם ניסיון בתחום. קבלני שיפוצים רבים מתמחים בעבודות אלה ומכירים את השלבים הדרושים ומקפידים ליישם אותם.

ברמת העיקרון, אם קיים ריצוף בדירה, יש להסירו ולפנותו מהדירה. לאחר מכן, אם מדובר בהדבקה אז יש למרוח דבק מיוחד ואם מדובר בריצוף רגיל אז יד להניח שכבה של טיח ועליהם להניח את הריצוף. בהנחה זו יש להקפיד על איזון מושלם בין מרצפת למרצפת, ושמירה על קווים מדויקים של קווי ההפרדה.

חברת מ.קהתי מתמחה בעבודות ריצוף וחיפוי קירות, תוך הקפדה על דיוק בעבודה, הקפדה על איכות החומרים, ניקיון,  וירידה לפרטים הקטנים ביותר. צרו קשר לפרטים נוספים.