מיני מחפרון

מיני מחפרון, הידוע גם בשמות מיני מזחל או מיני באגר, הנו כלי עבודה נוח במיוחד שמקל על ביצוע של עבודות חפר שונות. כאשר מקימים תשתיות שונות או מתכננים לבנות מבנה חדש, יש להכין תחילה את היסודות באדמה. לשם כך צריך לחפור באדמה כדי להכין מקום ליסודות. מיני מחפרון הוא כלי הנדסי יעיל למגוון שימושים מלבד עבודות בנייה, כמו גינון, פינוי פסולת וסידור תשתיות. היתרון הבולט של נמיני מחפרון הוא גודלו הזעיר שמאפשר לו להיכנס למקומות צרים שטרקטור או מחפר גדולים לא יכולים להיכנס אליהם. כך למשל, אם יש צורך לבצע עבודות עפר במקום צר כמו אתר בנייה קטן או אתר שיפוצים, המיני מחפרון מצליח להיכנס בקלות למקומות הללו כדי לעשות את העבודה הנדרשת. כאמור, מיני מחפרון לא נועד לביצוע של עבודות עפר בלבד וניתן להשתמש בו למגוון עבודות שדורשות מחפר אבל נמצאות במקום צר. שיפוץ של גינה למשל דורש ניכוש של צמחים ועשבים גדולים, פינוי סלעים וחפירה באדמה. גינות הן בדרך כלל לא גדולות ולכן המיני מחפרון הוא הפתרון המושלם לביצוע עבודת הגינון הנדרשת.

מימדיו הזעירים של המיני מחפרון לא פוגעים ביכולת העבודה שלו אלא רק משפרים אותה. כאשר יש צורך לבצע עבודות עפר, חציבה או שיפוץ, כלי זה עושה את העבודה באופן שלא נופל מאחיו הגדולים כמו דחפור או מחפר והוא אף עולה עליהם בביצועים. בניגוד לטרקטור רגיל למשל שלא יכול לעשות סיבוב שלם, הבובקט מסתובב בקלות באתרי בנייה והיכן שמבצעים עבודות חפר וניתן לשלוט בצורה מלאה בדחפור ובמחפר שלו.

כל מי שצריך לבצע עבודות עפר, שיפוץ, בנייה, תיקונים, גינון ועוד שלל סוגים של מטלות בנייה, מומלץ לו להשתמש במיני מחפרון. המכשיר ההנדסי המדהים הזה נדחק בקלות למקומות צרים שמכשירי עבודה אחרים לא נכנסים בהם ומבצע כל עבודה בצורה יעילה. בזכות ממדיו הזעירים ויכולתו לבצע עבודות בנייה ועבודות עפר כמו כלים גדולים בהרבה, השימוש במיני מחפרון הולך ונהיה נפוץ יותר הן באתרים קטנים והן באתרים גדולים.

מידע טכני – מיני מחפרון:

  • משקל 1.7 טון.
  • רוחב מקסימלי 95 סמ (נכנס לבתים).
  • על המיני מחפרון ניתן להרכיב  אביזרים/כלים הנדסיים כגון : מקדחה , פטיש חציבה , סוגי כפות שונים בגדלים שונים אביזרי הרמה ועוד.
  • המיני יודע לבצע עבודות הריסה , חפירה , פינוי פסולת , קידוחים וחציבות.
  • ההבדל בין מיני לבבוקאט הוא בגדול זה מיני טרקטור וזה מיני באגר חופר.

Click edit button to change this text.